Partneri

eZbrane.cz logo

e-Zbrane

Naši přátelé z e-Zbrane vedou eshop plný zajímavých nabídek včetně střelných zbraní a prostředků na sebeobranu.
 
Chlapci také stojí za projektem skvělé střelnice v blízkosti Českej Kamenice. Díky velkému areálu, který je k dispozici, je možné u nich zažít také tréninky větších scénářů, včetně těch s použitím aut.
 
Více informací naleznete zde.
 
Výhody: Všichni členové Mirage Academy mají slevu 10% na celý sortiment eshopu, střelnice, jako i nabízených kurzů.
 
Top Gun Karate logo

Top Gun Karate

Tony Soke Morrison je jedním z mistrů, pod jehož vedením trénoval náš Slavo. Tony vede svoji vlastní školu v New Yorku nazvanou Top Gun Karate. Jestli budete mít možnost, určitě se zastavte.
 
Tony Soke Morrison trénuje bojové umění posledních čtyřicet let. Je držitelem několikanásobných černých pásků v několika bojových uměních včetně Kaizen Karate, Tae Kwon Do a Krav Magy.
 
Jednou z jeho vášní je trénování dětí a dospělých ve zručnostech sebeobrany. Věří, že dokáže-li jen jednu věc, a to připravit své studenty na úspěch v budoucích konfliktech, jak fyzických a nebo osobních, tak uspěl.
 
Logo Slovenskeho svazu judo

Slovenský svaz judo

Judo je moderní bojové umění a olympijský sport. Jeho nejvýraznějším znakem je jeho soutěžní element, kde cílem je buď hodit a nebo složit oponenta na zem, imobilizovat ho, a nebo ho přinutit se vzdát za pomocí páky, či škrcení.
 
Takže pokud hledáte bojové umění, kde by jste mohli projevit vašeho soutěživého ducha, tak dejte šanci judu. Slovenský svaz juda je nejvyšším oficiálním orgánem na Slovensku v této disciplíně.
 
Logo Sportovni klub judo ve Vranove na Toplou

Sportovní klub judo ve Vranově na Topľou

Naši přátelé ve Sportovním klubu ve Vranově na Topľou vytvořili skvělé prostředí pro trénink juda. Jestli žijete v okolí, určitě k nim zaskočte a nechte se zlákat na trénink.
 
Logo Krav Maga Haim Zut

Krav Maga Haim Zut

Po tom co zakladatel Krav Magy Imi skončil vojenskou službu, připravoval se na první kurz instruktorů pro veřejnost v Krav Maze. Jedním z pozvaných byl i Haim Zut, se kterým už dříve trénoval v armádě. Haim nabídku přijal a zrodilo se celoživotní přátelství. Haim byl jedním ze čtyřech studentů, kteří se zúčastnili originálního instruktorského kurzu a po jeho dokončení se stal Imiho nejlepším studentem.
 
V roce 2003 se vedoucí školitelé a mistři bojových umění v Izraeli rozhodli uctít si Haima za jeho příspěvek a práci v komunitě bojových umění, obzvláště Krav Magy, a tak mu byla udělena úroveň 10.danu. Ve stejném čase byl uveden do síně slávy bojových umění. V roce 2006 mu byl udělen titul Grand mistr, jako uznání za jeho čtyřicetileté období učení. I ve svém věku, dávno po sedmdesátce, pokračuje ve výuce Krav Magy v jedné z vedoucích a nejrespektovanějších Krav Maga asociací v Izraeli.
 
Haim je nejen Grand mistrem Krav Magy, ale také učitel, který slouží jako vzor pro své studenty, obzvláště pro neprivilegované děti, kterým věnuje svůj čas.

 

0
 

Logo Česká Lípa
Město Česká Lípa je poskytovatel dotaca na
na celoroční činnost klubu