Novinky

Facebook

Podívejte se na naši Facebookovou stránku, kde najdete všechny novinky a spoustu dalších zajímavostí.

 
Seminar thajskeho boxu s Balkym & Juricom

Thajský box zpět v České Lípě

Třetí dubnový víkend (16.-17.4.2016) si nic neplánujte. Michal "Balky" Baláž se vrací se seminářem Thajského boxu. A tentokrát se můžete těšit i na další posilu - Juraje Juricu. Neváhejte a přijďte si zatrénovat se dvěma vynikajícími bojovníky do našeho doja v České Lípě.
(zveřejněno 27.3.2016)
 
 
Společný trénink rodičů a jejich děti

Společný trénink rodičů a jejich děti

Vemte svoje děti a 20.2.2015 si nenechte ujít možnost si společně zatrénovat Krav Magu. Je to skvělá příležitost si vyzkoušet o čem je Krav Maga, poznat tím Mirage Academy a strávit kvalitní čas s Vašimi dětmi. Dejte sobě a svým dětem dárek a přijďte na trénink v našem dojo v České Lípě.
(zveřejněno 31.1.2016)
 

Základní kurz sebeobrany pro ženy a děvčata

Základní kurz sebeobrany pro ženy a děvčata

Dne 13.2.2015 zveme všechny ženy a dívky, které si chtějí vyzkoušet Krav Magu a naučit se obranu proti základním útokům. Přidejte se k nám na jednodenní základní kurz sebeobrany pro ženy v našem dojo v České Lípě. Uvidíte, že „Je to lehčí, než si myslíš“. Více informací zde.
 
PS: Chlapci, toto je skvělá příležitost pro vaše přítelkyně, sestry a matky, aby si vyzkoušely, co to ta Krav Maga o které mluvíte vlastně je…
(zveřejněno 31.1.2016)
Trénink s Kaicho Raffi Liven

Setkejte se se živou legendou – Trénink s Kaicho Raffi Liven

Dne 24.10.2015 nám bude ctí přivítat Kaicho Raffi Livena. Jeho vylepšení systému Krav Maga byly jedny z mála schválených přímo zakladatelem Krav Magy Imim Lichtenfeldem. Přieď do Brna a využij šanci si zatrénovat s jedním z největších bojovníků naší doby.
(zveřejněno 19.9.2015)
 
Seminář thajského boxu s Michalem “Balky“ Balážem

Seminář thajského boxu s Michalem “Balky“ Balážem

Dne 2.10.2015 startujeme dvoudenní seminář thajského boxu s K1bojovníkem Michalem “Balky“ Balážem. Přidej se k nám, přijď do našeho doja v České Lípě a zajiž, jaké to je trénovat se Světovým K1 WKU šampionem roku 2014. Více informací zde.
(zveřejněno 9.9.2015)

 

eZbrane.cz logo

Nové partnerství s e-Zbraně

Jsme rádi, že můžeme oznámit nové partnersví s našimi přáteli z e-Zbraně. Všichni naši členové mají 10% slevu na veškeré výrobky z nabídky e-shopu, poplatků za střelnice a tréninky. určitě neváhej a koukni sem (CZ) pro více informací.
Také do budoucna se můžete těšit na další chuťovky díky této spolupráci.
(zveřejněno 20.4.2015)

 

Seminář s Kaicho Miloš Šmejkalem

Přidej se k nám na semináři s Kaicho Miloš Šmejkalem

Dne 25.4.2015 se naskytne šance navštívit seminář s Kaicho Milošem Šmejkalem (9th Black belt) a jeho synem, a naším vlastním synem Milošem Šmejkalem Jr (3rd Black belt). Pokud máš šanci, dopřej si sám sobě dárek a setkej se s námi v Mikulově na několik hodin kvalitního tréninku. Určitě nebudeš litovat. Slivujeme. Více informací zde.
(zveřejněno 16.3.2015)

 

Trénink s Tony Soke Morrisonem

Trénink s Tony Soke Morrisonem v České Lípě

Dne 23.11.2014 máš skvělou šanci se střetnout a zatrénovat si spolu s Tony Soke Morrisonem (1st Black belt), mistrem našeho vlastního Slava. Budeme ho mít u nás v dojo v České Lípě na několik hodin tréninku. Nezaváhej a přidej se k nám. Více informací zde.
(zveřejněno 30.10.2014)

 

0
 

Logo Česká Lípa
Město Česká Lípa je poskytovatel dotaca na
na celoroční činnost klubu