Krav Maga - kurzy sebeobrany, Česká Lípa

Mirage Academy, Česká Lípa Logo Mirage Academyod svého založení v roce 2008 pokračuje ve své cestě vzdělávání profesionálů, dětí a veřejnosti v dovednostech sebeobrany. Pri kurzoch sebeobrany Krav Maga si zakládáme na tom, aby jsme všechno dělali pořádně, s potěšením tak, aby jsme rozvíjeli to nejlepší, co je v našich studentech.
 
Prostředkem k dosažení této mise je v učení Krav Maga, nesoutěžního systému sebeobrany, vyvynutého jako odpověď na reálné, často násilné situace, které mohou nastat na ulici.
 
Trénováním Krav Magy si studenti nejen zlepšují dovednosti v sebeobraně, ale také jejich fyzickou a mentální stránku. Ako instruktoři Krav Maga v Mirage Academy tvrdě pracujeme na tom, aby jsme poskytli kvalitní trénink s výsledky, a to v příjemné, téměř rodinné atmosféře.
 
Přidej se k nám

Přidej se k nám

Podívej se na naše novinky nebo rozpisy tréninků.

(Momentálně trénujeme v České Lípě (ČR), Břeclavi (ČR), Modre (SR) a v Bratislavě (SR))

 

Proč Krav Maga?

Ulice a život nemají pravidla či limity.
 
Můžeš očekávat
  • Překvapivý útok (ze zadu)
  • Boj jednoho proti více
  • Zbraně jakéhokoliv tvaru a typu
  • Křik, provokace a psychologickou dominanci
Neočekávej
  • Férovost
  • Rozhodčí, který zakřičí „Stop“
  • Čas na přípravu
  • Výhodu na tvé straně
Z těchto důvodu nejsou v Krav Maze žádná pravidla. Nejsou zde žádné limity, co se týče stylů a použitých technik. Úder do rozkroku má zelenou, na rozdíl od skoro všech bojových umění. Proto nenajdete soutěže v Krav Maze. Jde o jednoduchý, efektivní a účelný systém sebeobrany přizpůsobený realitě.
 

Co se naučíš?

Naučíš se jak reagovat a zůstat pod kontrolou během vyhrocených situací.
 
V případech, kde se nedá vyhnout přímé konfrontaci, se naučíš, jak se vyrovnat s útoky, jakou jsou údery pěstí, kopy, škrcení, svírání pákami a ustát útok více útočníků, kteří mohou být ozbrojení střelnými, bodnými či tupými zbraněmi.
 
Najdeš v sobě více sebevědomí, pokoj, disciplínu, větší sílu, lepší výdrž, rychlost a koordinaci těla.
0
 

Logo Česká Lípa
Město Česká Lípa je poskytovatel dotaca na
na celoroční činnost klubu