Inštruktoři

Slavo Kizak
 
Krav Maga (4th Black belt)
Judo (6th Black Belt)
Kaizen-Do karate (6th Black belt (Shihan))
Taekwondo (1st Black Belt)

Slavomír Kizák

Slavomír Kizák je s bojovými uměními spjatý už od svých osmi let, kdy začal s karate. Později doplnil své dovednosti tréninkem taekwondo, thai boxu, Kaizen-Do karate, judo a Krav Magy. Celkem je držitelem 14 různých certifikátů z těchto bojových umění, které získal pod vedením různých mistrů, jako jsou např. Soke Tony Morrison či Eric San Jose.
 
V dnešních dnech se vedle práce pro IBA (International Bodyguard Association) certifikovaného osobního strážce věnuje také tréninkům Krav Magy a vedení specializovaných kurzů pod štítem Mirage Academy, jejimž je zakladatelem.
 
Kromě dovedností z bojových umění, dále předává své zkušenosti, které získal jako příslušník 22. výsadkové brigády a za svého 6-letého působení v policejních složkách.
 
V rámci tréninků se věnuje jak civilnímu obyvatelstvu všech věkových kategorií, profesionálům (osobní strážci, silové složky), tak i speciálním skupinám (zdravotně postižní, terenní sociální pracovníci).
 
Milos Smejkal Jr.
Krav Maga (3rd Black belt)

Miloš Šmejkal Jr.

Miloš Šmejkal Jr. je hlavním trenérem v Břeclavě. Přes otce se dostal ke Krav Maze už od útlého dětství a rychle se vypracoval na vynikajícího bojovníka. Je známý i svými působeními na různých akcích pro veřejnost, kde předvádí své schopnosti drtiče kamenů.
 
Michal Krchnavy
Krav Maga (1st Black belt)
Box
Kick Box

Michal Krchnavý

Michal Krchnavý je hlavním trenérem v Modre.
 
Tomas Peter
Krav Maga (2nd Black belt)
Karate

Tomáš Peter

Tomáš Petr je aktivním policistou a bývalým studentem karate. Proto by nemělo být překvapením, že exceluje v techikách pacifikace, různých pák a paralyzujících chvatů. Také on se dělí o skvělé zkušenosti s malými špinavými triky v ulicích.
 
Jan Docekal
Krav Maga (1st Black belt)
Box

Kickbox

Ján Dočekal

Jan Dočekal přináší do našeho týmu hodně zkušeností ze svojí boxerské a kickboxerské praxe. Je známý ne jen jako zuřivý bojovník, ale také jako veselý člověk, čím se stal oblíbeným nejen pro svoje mladé studenty.
 
Jan Knizek
Krav Maga (1st Black belt)

Ján Knížek

Jako profesionální hasič Jan Knížek ví, jak zvládat stresové situace a zároveň pomáhat druhým. Jeho skvělé postoje, trpělivost a rozvaha jsou darem pro nás všechny a předává je také svým mladým studetům, včetně jehou dvoum vlastím.
 
0
 

Logo Česká Lípa
Město Česká Lípa je poskytovatel dotaca na
na celoroční činnost klubu